MENÜ

Silesian Business LeagueTerminarz

Silesian Business League

 

Terminarz
Używamy ciasteczek tzw. plików cookies służących zapamiętaniu preferowanego wyglądu stron oraz dopasowaniu wyświetlanych reklam do zainteresowań odwiedzających witryny zobacz szczegóły
ZawodyTerminTermin typowaniaU siebieGośćWynikReguła punktacji
1LB22.10.17 16:2022.10.17 16:20S-kartDenso5:2Mecze standardowe
1LB22.10.17 16:2022.10.17 16:20ArsanitVoestalpine4:8Mecze standardowe
2LC22.10.17 16:2022.10.17 16:20Mid Ocean BrandsAbex Rekreacja2:9Mecze standardowe
1LB22.10.17 17:1022.10.17 17:10Step-PolLokal Nieruchomości2:17Mecze standardowe
1LB22.10.17 17:1022.10.17 17:10DBGeodezjaPerform4:4Mecze standardowe
1LB22.10.17 17:1022.10.17 17:10Plastic OmniumPUB Szacun4:2Mecze standardowe
2LC22.10.17 18:0022.10.17 18:00BGH PolskaSiViArt1:4Mecze standardowe
1LB22.10.17 18:5022.10.17 18:50PUB SzacunPerform7:3Mecze standardowe
2LC22.10.17 18:5022.10.17 18:50Berry2BerryFreshmed4:5Mecze standardowe
1LB22.10.17 19:4022.10.17 19:40Grupa ZarmenTrendyHouse3:9Mecze standardowe
2LC22.10.17 19:4022.10.17 19:40Impact ProductionCastorama Katowice2:0Mecze standardowe
ZawodyTerminTermin typowaniaPytanieWynikReguła punktacji
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 13?
BD Inwestor 2
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 14?
Abex Rekreacja
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 2?
DBGeodezja
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 4?
Firma ZK Grzybowice
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 5?
Castorama Katowice
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 7?
Magna Formpol Tychy
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 8?
Lokal Nieruchomości
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 10?
---
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 11?
Sengam Sport
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 12?
Wolf Sigma Dara
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 1?
S-kart
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 3?
DPL
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 6?
Matik
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 9?
S-Tuning
Mecze Pucharowe