MENÜ

Silesian Business LeagueTerminarz

Silesian Business League
Terminarz
ZawodyTerminTermin typowaniaU siebieGośćWynikReguła punktacji
1LB22.10.17 16:2022.10.17 16:20S-kartDenso5:2Mecze standardowe
1LB22.10.17 16:2022.10.17 16:20ArsanitVoestalpine4:8Mecze standardowe
2LC22.10.17 16:2022.10.17 16:20Mid Ocean BrandsAbex Rekreacja2:9Mecze standardowe
1LB22.10.17 17:1022.10.17 17:10Step-PolLokal Nieruchomości2:17Mecze standardowe
1LB22.10.17 17:1022.10.17 17:10DBGeodezjaPerform4:4Mecze standardowe
1LB22.10.17 17:1022.10.17 17:10Plastic OmniumPUB Szacun4:2Mecze standardowe
2LC22.10.17 18:0022.10.17 18:00BGH PolskaSiViArt1:4Mecze standardowe
1LB22.10.17 18:5022.10.17 18:50PUB SzacunPerform7:3Mecze standardowe
2LC22.10.17 18:5022.10.17 18:50Berry2BerryFreshmed4:5Mecze standardowe
1LB22.10.17 19:4022.10.17 19:40Grupa ZarmenTrendyHouse3:9Mecze standardowe
2LC22.10.17 19:4022.10.17 19:40Impact ProductionCastorama Katowice2:0Mecze standardowe
ZawodyTerminTermin typowaniaPytanieWynikReguła punktacji
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 2?
DBGeodezja
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 4?
Firma ZK Grzybowice
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 5?
Castorama Katowice
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 7?
Magna Formpol Tychy
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 8?
Lokal Nieruchomości
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 13?
BD Inwestor 2
Mecze Pucharowe
PLJ16.10.17 18:0016.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 14?
Abex Rekreacja
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 1?
S-kart
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 3?
DPL
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 6?
Matik
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 9?
S-Tuning
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 10?
---
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 11?
Sengam Sport
Mecze Pucharowe
PLJ19.10.17 18:0019.10.17 18:00Która drużyna awansuje z pierwszego miejsca w Grupie 12?
Wolf Sigma Dara
Mecze Pucharowe