Serwis

Adres IP

Adres IP
 • Co to jest adres IP?

  Adres IP nie jest numerem rejestracyjnym komputera, nie identyfikuje jednoznacznie fizycznego urządzenia, może się dowolnie często zmieniać (np. przy każdym wejściu do sieci Internet) jak również kilka urządzeń może dzielić jeden publiczny adres IP.

 • zapisywanie Twojego adresu IP odbywa się w pliku logów. Dodatkowo jest zapisywany w naszej bazie danych adres IP, którego użyto do zameldowania.

 • Adresy IP są danymi osobowymi, ponieważ razem z danymi, które posiada dostawca interetu istnieje możliwość uzyskania informacji na temat danej osoby. Kicktipp nie ma takiej możliwości.

 • Używamy Twojego adresu IP aby zagwarantować komunikacje w sieci z Twoim urządzeniem, a także w celu zablokowania masowej rejestracji za pomocą robotów lub podobnych metod.

  w wypadku wyświetlania reklam w darmowych rundach typera, przekazujemy adres IP naszym partnerom od reklam, aby mogli wyświetlić banery reklamowe na Twoim urządzeniu.

 • Jeśli adresy IP zostały zapisane w plikach logowych, bedą one całkowicie usunięte najpóźnie po 6 tygodniach .

  Adres IP w naszej bazie danych, którego uzyłeś do zameldowania, zostanie usuniety w wypadku gdy usuniesz swoje konto lub rejestrację.

  Dodatkowo adres znajduje się w pliku bezpieczeństwa przes max. 6 tygodni. Po tym czasie zostanie definitywnie usunięty`.