kt
Zarządzaj za darmo typerem

Przygotowania do nowego sezonu

Przygotowania do nowego sezonu

Używamy ciasteczek tzw. plików cookies służących zapamiętaniu preferowanego wyglądu stron oraz dopasowaniu wyświetlanych reklam do zainteresowań odwiedzających witryny zobacz szczegóły

Co nowego na platformie Kicktipp.pl?

To będzie już trzeci sezon, w którym dajemy Wam mozliwość korzystania z platformy kicktipp w języku polskim. Bardzo się cieszymy, że w tak krótkim czasie udało nam sie przekonać kilknaście tysiecy uzytkowników. Jednak w dalszym ciągu jesteśmy malutką częścią "rodziny kicktipp". Najważniejszym krajem pozostają Niemcy, w których z naszej darmowej aplikacji korzysta kilka milionów użytkowników. Mam nadzieję, że także polska wersja będzie rozwijać się dynamicznie o czym będziemy Was informować.

Funkcjonalność i wydajność naszej platformy możecie wypróbować w otwartych typerach Ekstraklasy (ekpl), Bundesligi (ktpl-ger1), Premier League (ktpl-eng1), Serie A (ktpl-ita1), La Liga (ktpl-esp1), a także w pierwszej, drugiej i trzeciej lidze polskiej czy Ligi Mistrzów, Ligi Europy.

Nasza platforma oferuje obecnie kilkadziesiąt lig europejskich i  światowych, dla których każdy z Was może stworzyć w prosty sposób typera, do czego serdecznie zachęcamy.

Dziękuję, że jesteście z nami

Życzę emocji i powodzenia w typowaniu

Mariusz