Serwis

Dlaczego możesz nam zaufać w ochronie danych

Dlaczego możesz nam zaufać w ochronie danych
 • Ochrona prywatności jest formą zaufania

  Wyrażenie zgody na ochronę prywatności traci na wartości, jeżeli przedsiębiorstwo jej nie respektuje.

  W rzeczywistości żaden użytkownik internetu nie jest w stanie skontrolować, czy obiecana ochrona prywatności została zachowana. Zaufanie jest podstawą każdej owocnej współpracy.

 • Mali i niezależni: Jesteśmy niewielką firmą.

  Pomysłodawca i założyciel serwisu Kicktipp jest jednym z pracowników firmy, który aktywnie uczestniczy każdego dnia w rozwoju, programowaniu oraz administracji systemów.

  Kontaktując się z nami macie pewność, że rozmawiacie z pracownikami, którzy doskonale znają system i działanie serwisu.

 • Nie jesteśmy zadłużeni oraz finansowani poprzez kredyty. Nasz serwis generował dotychczas w każdym roku rozliczeniowym zyski i z tego właśnie powodu nie jesteśmy poddani presji oszczędzania w serwisie kosztem bezpieczeństwa naszych baz danych. Nie posiadamy żadnego inwestora, który zmuszałby nas do zwiększenia rentowności serwisu.

 • Kicktipp istnieje od roku 1995. Od początku, zgodnie z naszymi początkowymi założeniami, pracujemy nad dostarczaniem jak najlepszej platformy do typowania.

Jeżeli zapoznałeś się już z w/w treścią i masz jeszcze jakieś pytania lub propozycje, żeby bardziej polepszyć ochronę danych osobowych uczestników gry, to prosimy o kontakt z nami Twój adres mailowy.