kt
Serwis

Dodawanie różnych lig do rundy typera

Dodawanie różnych lig do rundy typera

Na platformie Kicktipp istnieje możliwość wyboru dowolnych spotkań z różnych lig lub turniejów . Punkt Menu kalendarz typowania służy właśnie do tego. Na przykład można dodać do własnego typera Ekstraklasy spotkania Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

Liga, na przykład Ekstraklasa lub turniej jest w tym wypadku tematem przewodnim, który będzie wybrany przy tworzeniu lub ponownym starcie rundy typera.

Wybierając przycisk "Dodaj spotkanie" w zakładce "Kalendarz typowania" można dodać dodatkowe spotkania. Najpierw wybierz zawody, potem istnieją trzy opcje:

Dodanie kompletnego sezonu

Tutaj będą pokazane wszystkie kolejki danych zawodów, które mogą zostać dodane w całości.

Spotkania jednej drużyny

Jeśli chcesz dodać spotkania jednej drużyny, musisz ją najpierw wybrać po czym otrzymasz listę jej spotkań. Po tym możesz wybrać wszystkie mecze i dodać do rundy typera.

Oczywiście w tym przypadku muszą być już znane terminarze. Na początku sezonu trzeba poczekać na opublikowanie terminarzy. W rozgrywkach pucharowych należy czekać do losowania następnej rundy.

Indywidualny wybór spotkań

W tej opcji otrzymasz do wyboru listę spotkań kolejki danego sezonu i ligi. W tym wypadkumożesz wybrać dlakolejki tylko te mecze, które chcesz typować. Do tego można indywidualnie dopasować kalendarz typowania np. można dołożyć najciekawsze mecze innych lig.

Koniecznie należy uważać:

Dla nowo wybranych meczów należy zdecydować, do który kolejek je przyporządkować. Istnieją dwie możliwości:

Opcja 1 - Założenie nowe kolejki

Dla nowo wybranych spotkań zostaną założone kolejki w terminarzu typera. Ta opcja polecane jest w przypadku wyboru do typowania kompletnych kolejek innej ligi.

Opcja 2 - Przypisanie do istniejacej kolejki

Dla dodatkowych spotkań zostanie zaproponowana kolejka, której termin jest najkorzystniejszy. Dla tych meczów nie będzie nowej kolejki i zostaną one dopisane do istniejącej

Ta opcja jest polecana w przypadku wyboru pojedynczych spotkań do typowania pochodzących z innych zawodów.

Jeszcze jeden typ: Oczywiście można stworzyć indywidualnego typera, w którym obok tematów standardowych jak Ekstraklasa, można zintegrować własną zarządzaną ligę np. 4 ligę czy Klasę A

Potrzebujesz pomocy?