Serwis

Typer Mistrzostwa Świata 2026 - USA, Kanada, Meksyk

Typer Mistrzostwa Świata 2026 - USA, Kanada, Meksyk

Typer piłkarskich Mistrzostw Świata jest oczywiście abslutym klasykiem w gronie przyjaciół , klubie czy w pracy. Wtedy typuje i emocjonuje się każdy tym, czy ulubiona drużyna zostanie Mistrzem Świata i czy samemu zostanie się królem typowania w zabawie.

Dla wszystkich, którzy chcą stworzyć typera MŚ 2026 w USA,Kanadzie i Meksyku, przedstawiamy poniżej kilka typów:

Typ 1: Stwórz rundę typera i wybierz MŚ 2026 jako zawody

Wystartuj typera odpowiednio wcześnie, przynajmniej na trzy tygodnie przed pierwszym spotkaniem MŚ i zaproś swoich przyjaciół i kolegów do zabawy.

Jeśli wybrałeś naszą platformę na MŚ 2026, otrzymałeś od razu gotowy szablon, w którym można zaczynać natychmiast typowanie.

Typ 2: Typowanie wyniku końcowego czy po 90 minutach

Na platformie Kicktipp typujemy wynik końcowy, składający się z ew. dogrywki i rzutów karnych. Spotkanie nie zawsze kończy się po 90 minutach. Oczywiście możesz wybrać także inne ustawienie wybierając "Typowanie po 90 minutach".

Typ 3: Stwórz dobrą regułę punktową

W dużych turniejach jak MŚ czy ME większość punktów zostaje uzyskana już w fazie grupowej. Najczęściej znani są faworyci spotkań, więc stawianie na outsidera przy statycznym doliczaniu punktów po prostu sie nie opłaca. Jeśli masz Grupę doświadczonych typerów, możesz ustawić zabawę na regułę kwotową i ew. powiększeniu dodawanych punktów w fazie finałowej. Musisz jednak uważać, żeby reguły typera nie były za bardzo skomplikowane. Wielu uczestników typera Mistrzostw Świata bierze po raz pierwszy udział w takiej zabawie.

Typ 4: Zamów dla Twojej firmy pakiet profesjonalny f

Chcesz sprawić na MŚ swoim klientom radość? Typuj po prostu razem z nimi MŚ swojego własnego firmowego typera na komputerze lub jako aplikacja mobilna. Zamów Pakiet profesjonalny Kicktipp i połącz swojego typera MŚ bezpośrednio w swojej witrynie internetowej.

Typ 5: Po MŚ jest przed Ekstraklasą

Po zakończeniu finału MŚ jesteś nowo upieczonym Królem Typera! Masz możliwość prowadzenia typera w dalszym ciągu wybierając Bundesligę czy Ekstraklasę. Dzięki funkcji "Wystartuj na nowo" przekształcisz go w kilku kliknięciach na nowy sezon dowolnej ligi. I już można typować dalej...

Potrzebujesz pomocy?