Serwis

Typer ME w Kicktipp - Mistrzostwa Europy 2024

Typer ME w Kicktipp - Mistrzostwa Europy 2024

Typer piłkarskich Mistrzostw Europy jest oczywiście co 4 lata obowiązkowym w gronie przyjaciół , klubie czy w pracy..

Przedstawiamy poniżej kilka typów jak optymalnie dostosować typera ME:

Typ 1: Stwórz rundę typera i wybierz Mistrzostwa Europy jako zawody

Wystartuj typera odpowiednio wcześnie, przynajmniej na trzy tygodnie przed pierwszym spotkaniem MŚ i zaproś swoich przyjaciół i kolegów do zabawy. Wskazówki do Tworzenia grupy typerów.

Jeśli wybrałeś naszą platformę na Mistrzostwa Europy, otrzymałeś od razu gotowy szablon, w którym można zaczynać natychmiast typowanie.

Typ 2: Typowanie wyniku końcowego czy po 90 minutach?

Bardzo ważna decyzja! W Kicktipp typujemy wszystkie bramki, także te z dogrywki i rzutów karnych. Spotkanie ME nie trwa tylko 90 minut. Oczywiście to ustawienie można zmienić. Opis, jak przestawić typera na "Typowanie po 90 Minutach", znajdziesz w naszej instrukcji Typowanie po 90 Minutach.

Typ 3: Stwórz wyrafinowaną regułę punktową

W dużych turniejach jak ME większość punktów zostaje uzyskana już w fazie grupowej. Najczęściej znani są faworyci spotkań, więc stawianie na outsidera przy statycznym doliczaniu punktów po prostu się nie opłaca. Jeśli masz Grupę doświadczonych typerów, możesz ustawić zabawę na regułę kwotową i ew. powiększeniu dodawanych punktów w fazie finałowej. Musisz jednak uważać, żeby reguły typera nie były za bardzo skomplikowane. Wielu uczestników typera Mistrzostw Świata bierze po raz pierwszy udział w takiej zabawie.

Typ 4: Zamów dla Twojej firmy pakiet profesjonalny

Chcesz sprawić na ME swoim klientom radość? Typuj po prostu razem z nimi ME swojego własnego firmowego typera na komputerze lub jako aplikacja mobilna. Zamów Pakiet profesjonalny Kicktipp i połącz swojego typera ME bezpośrednio w swojej witrynie internetowej.

Typ 5: Po MŚ jest przed Ekstraklasą

Po zakończeniu finału ME jesteś nowo upieczonym Królem Typera, a zabawa jest zakonczona. Oczywiście istnieje możliwość prowadzenia typera w dalszym ciągu wybierając Bundesligę czy Ekstraklasę. Dzięki funkcji "Wystartuj na nowo" przekształcisz go w kilku kliknięciach na nowy sezon dowolnej ligi. I już można typować dalej...

Potrzebujesz pomocy?