Serwis

Okres dla MŚ lub ME

Okres dla MŚ lub ME

Wiele firm chce wystartować u nas rundę typera tylko na MŚ lub ME. To oczywiście żaden problem. Proszę skorzystać z następujących wskazówek

1. Czas trwania rundy powinnien z reguły wynosić 2 lub 3 miesiące. Obok samego turnieju, który trwa ok. miesiąca należy jeszcze mieć ramy czasowe przed i po jego zakończeniu. Uczestnicy powinni zarejestrować się kilka tygodni przed rozpoczęciem oraz mieć możliwość zobaczenia rankingów po ostanim meczu finałowym.

2. Proszę założyć rundę typera już wcześniej wykorzystując pakiet testowy. Użyć należy już prawdziwych danych, żeby później bez problemu wybrać odpowiedni kontyngent.

3. Zamówienie miesięczne obowiązuje dokładnie od daty zamówienia np. jeśli kontyngent zostanie zamówiony 25 października, to dwumiesięczny pakiet skończy się 24 grudnia.

4. Oczywiście można złożyć wypowiedzenie, natychmiast po zakończeniu procesu zamówienia. Nasze pakiety działają w formie abonamentu i są aktywne do momentu wypowiedzenia. Nie możemy wiedzieć, do kiedy i jak długo zaplanowany jest dostęp do danych.

Ostatnia wskazówka, jeśli byłeś zadowolony z naszej aplikacji, możesz zaraz po zakończeniu MŚ czy ME wykonując kilka kliknięć, przestawić typera na typowanie np. Ekstraklasy czy Bundesligi. Tutaj informacja Wskazóki do nowego startu.

Potrzebujesz pomocy?