Serwis

Typer Bundesligi

Typer Bundesligi

Runda typera Ekstraklasy przysparza więcej satysfakcji w ligowe soboty! Poniżej kilka typów dla Waszego typera Ekstraklasy:

Typ 1: Przyłącz się w każdym momencie

W naszym typerze Ekstraklasy nie musisz koniecznie startować na początku sezonu. Możliwe jest to także od rundy rewanżowej albo dowolnie wybranej kolejce. Podczas tworzenia rundy typera także przyszłe spotkania zostaną założone automatycznie. Przeczytaj także nasze wskazówki o zakładaniu grupy typerów

Typ 2: Topowe mecze Pucharu Polski lub Ligi Mistrzów

Dodaj do Twojego typera Ekstraklasy spotkania pucharowe lub międzynarodowe. Finał Pucharu Polski lub mecze Ligi Mistrzów, dodatkowo do typów Ekstraklasy, dodaje atrakcyjności Twojej zabawie, a uczestnikom daje szansę na zebranie dodatkowych punktów.

W naszym Kalendarzu typowania można mieszać dowolne ligi, także ligi standardowe jak Ekstraklasa czy 1. Liga z własnymi stworzonymi ligami. Prawie wszystko jest możliwe.

Typ 3: Oddzielne typowanie rundy jesiennej i reważnowej

Sezon Ekstraklasy może trwać bardzo, bardzo długo. Zauważają to także profesjonalni piłkarze, którzy pod koniec sezonu łapią częstsze kontuzje i częściej pauzują. Dokładnie podobnie jest w rundach typera na naszej platformie. Typuj po prostu rundę jesienną i rewanżową Ekstraklasy oddzielnie.

Tym sposobem możesz wykreować dwóch najlepszych typerów w sezonie, a przy tym inni gracze bez szans na główną wygraną będą się cieszyć, że na początku rundy rewanżowej wszyscy zaczną typowanie z zerowym kontem punktowym.

Przeczytaj naszą instrukcję dot. tego tematu Oddzielne typowanie rundy jesiennej i rewanżowej

Typ 4: Wykorzystaj praktycznie zdobytą wiedzę

Po prostu spróbuj i stwórz na naszej platformie własną rundę typera. Wystartuj darmowego typera i zaproś do niego swoich przyjaciół.

Potrzebujesz pomocy?